Вихідними телестудії «Разом» виповнилось 25 років

Подарунки з Донеччини. Полтавці отримали посилки від родин малюків садочку «Чебурашка» міста Стара Авдіївка. Це вдячність за гостинці, які постійно відправляють вихованці студії «Разом» на схід країни. Подробиці - дивіться у сюжеті. 

Вихованці Полтавської дитячої студії телебачення «Разом» 6 років відправляють посилки для малюків у Старій Авдіївці. Їх батьки з волонтерами час від часу відвідують дитячий садочок на Донеччині, розмальовують фасад, передають корисні речі. 

Мирослава Коротченко, мама вихованців студії «Разом»

- Передаємо зазвичай якісь такі речі для малювання, олівці, фломастери, розмальовки, фарби, щось для побутового такого. Іграшки, солодощі. Діти пишуть обов’язково невеличкі листи й привітання від кого, для кого, що вони хочуть їм побажати.

Син та донька Мирослави - вихованці студії «Разом». 

Вікторія Коротченко, вихованка дитячої студії телебачення «Разом» 

- Було так тепло на душі. Це було цікаво. Дуже хотілось порадувати дітей, яким прийде ця посилка. Дуже хотілось побачити фото, яке їм відправляли, цей пакуночок, хотілося побачити реакцію.

Побачити щасливі очі дітей вдалось тату Анастасії Міняйло. 

Анастасія Міняйло, вихованка дитячої студії телебачення «Разом» 

- Я дуже рада, що він там побував. Він потім розказував. У нього було просто море вражень від цих дітей, від безсонної ночі, коли вони розмальовували дитячий садок, від спілкування з іншими військовими, він сам колись був військовим. Йому це все цікаво, дуже сподобалося. Коли ми робили ці подарунки, ми не чекали нічого взагалі у відповідь.

Урешті-решт вихованці студії отримали флешбек. 

Наталія Святцева, волонтерка, керівниця дитячої студії телебачення «Разом» 

- Коли мені просто повідомили: - «Наталю, вам з Авдіївки їде оказія, наші друзі їдуть з Авдіївки і везуть сюрприз.» Опана, що за сюрприз. Виявляється за всі ті роки, поки ми туди їздили, спілкувалися, налагодили місток дружби між дітьми. Коли ми відкрили ящики, виявилось, що це родини малюків Старої Авдіївки передали родинам студії «Разом» невеличкі новорічні подарунки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію