Сучасне ІТ-обладнання отримало Кременчуцьке ВПУ №7

У рамках регіонального проекту EU4Skills Кременчуцьке вище професійне училище №7 отримало сучасне ІТ-обладнання. Заклад відвідали столичні високопосадовці на чолі із заступником Міністра освіти України Ігорем Гарбаруком. Вони передали обладнання і перевірити в яких умовах навчаються діти. Детальніше - у сюжеті. 

«EU4Skills: кращі навички для сучасної України» - це спільна програма ЄС та його держав-членів для підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні. У цей проєкт потрапило і Вище професійне училище №7, що у Кременчуці. Заступник міністра освіти України Ігор Гарбарук розповів про основні цілі даного проєкту.

Ігор Гарбарук, заступник міністра освіти України

- Ключова ціль полягає в тому, щоб забезпечити економіку України фаховими руками наших українських працівників. Це «раз». Друге, щоб наші працівники: випускники хлопці і дівчата, яких ми зараз бачимо, щоб вони потім де працювали? В українській економіці. Щоб вони працювали на українських підприємствах.

До училища передали 25 сучасних ноутбуків, сервер для покращення системних потужностей, високошвидкісний принтер, дороговартісне програмне забезпечення й іншу техніку, необхідну для навчання.

Тетяна Хімченко, керівниця групи реалізації регіонального проєкту EU4Skill

- Якщо ми не будемо швидко змінюватись, якщо ми не будемо допомагати дітям нашим змінюватись – їм буде важко. Я думаю, що це було основне завдання проєкту. От саме відповісти на цей виклик.

Загальне фінансування програми EU4Skills - 58 млн євро. Розрахована вона на період 2019-2023 року.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію