Лубенці перекривали трасу Київ-Харків-Довжанський

Лубенці проти підвищення цін на газ. Минулого тижня вони влаштовували акції протесту у самому місті над Сулою. Нині ж перекрили трасу Київ-Харків-Довжанський. Детальніше - у наступному сюжеті.

Із самісінького ранку і майже до обіду рух на трасі Київ-Харків-Довжанський зупинила група мітингарів. Люди ходили по пішохідному переходу по колу і скандували: «Справедливу ціну на газ!»

Сергій, учасник акції протесту

- Ми проти не справедливих цін на газ. Проти цього, тому що у народу уже немає коштів за що платити. Отакі в нас основні вимоги. А також проти свавілля лубенського газу. Хочемо, щоб такого більше не траплялося.

Організатори мітингу наголосили, що це попереджувальна акція протесту. У випадку, якщо тарифи на блакитне паливо не будуть знижені - люди планують перекрити трасу знову.

Андрій, учасник акції протесту

- Із двох гривень, підняли на 3 гривні, і потім вони скинули 10 копійок. Так хіба це реально? Це - нереально. Це просто посміялися з народу.

У акції взяли участь близько тридцяти місцевих жителів. Також організатори повідомляють, що 29 грудня планують перекрити трасу Київ-Харків-Довжанський біля Пирятина.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію