100 перемог Мінцифри у 2020 році

Михайло Федоров презентував 100 перемог Мінцифри за 2020 рік та анонсував масштабні Національні проєкти. За 2020 рік вдалося реалізувати багато ініціатив та закласти міцний фундамент для побудови цифрової держави. Це дозволить Україні увійти у 2021 році у режим «без паперів».

Серед найголовніших досягнень року Мінцифри Михайло Федоров назвав запуск застосунку та онлайн-порталу Дія. Україна стала першою державою у світі, де можна скористатися електронним паспортом, не показуючи паперовий чи пластиковий оригінал. Іншим важливим досягненням року Мінцифри є амбітний національний проект із забезпечення швидкісним інтернетом всіх жителів нашої країни. Лише з липня доступ до мобільного інтернету 4G отримали понад 1,8 млн українців вперше. Протягом року Мінцифри працювала над проектом Дія City, який створить спеціальний правовий режим та найкращу податкову систему для креативної індустрії та IT-ринку. Після запуску проекту Дія City очікується збільшення робочих місць в галузі до 450 тисяч - у 2025 році.

Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації 

- Також наше міністерство є антикорупційним органом. Окрім того, що ми створюємо державу, ми працюємо над боротьбою з корупцією. За цей час були досілдженння і навіть тих послуг, що ми вже запустили і вони економлять сотні тисяч гривень. 

Ідею про створення цифрової держави Мінцифри розклала на 4 конкретні стратегічні цілі, за кожною з яких закріплений окремий заступник:

- 100% послуг переведені в онлайн. Якщо послуги немає в онлайні, її немає офлайн.

- 95% транспортної інфраструктури та населених пунктів покриті швидкісним інтернетом.

- 6 млн українців залучені до програми розвитку цифрових навичок.

- 10% — частка IT у ВВП країни.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію