Рік Білого Бика: як правильно зустріти 2021 рік

За всіма прогнозами, майбутній рік буде спокійним, без потрясінь та катаклізмів.

2020 рік, повний потрясінь, небезпек, криз і локдаунів, майже відійшов. На його місце має заступити рік Бика. Вся планета має надію, що він принесе радість, гармонію і спокій. Правда, не обійдеться і без потрясінь – як і щороку. Найголовніше, що більших, ніж ми мали цього року, потрясінь нам більше не треба. Далі розповідаємо, як правильно зустрічати рік Бика і чому у Східному календарі він білий і металевий.

Що символізує Білий Бик. Білий Металевий Бик характеризується "сталевими нервами" і залізним характером, силою волі, стриманістю, серйозністю, надійністю, працелюбністю, консерватизмом, а також нетерплячістю та впертістю.

Безумовно, Бик є шляхетною твариною, тому від нього варто очікувати вольових, рішучих та серйозних вчинків. До того ж білий колір Бика говорить про світлий період, який наступний рік може принести у життя.

Цікаво, що згідно з китайською астрологією, Бик є другою після Щура твариною гороскопу. За легендою, першим перетнув річку на шляху до Будди саме Бик. Проте він взяв із собою щурика, який сам би не переплив глибоку воду. Але тільки-но ступивши на берег, щурик хутко стрибнув перед Буддою першим. За кмітливість саме йому дали право першому відкривати річні цикли. Китайці також вірять, що Білий Металевий Бик буде прихильним до тих, хто залишається оптимістом у будь-якій ситуації.

У той же час, за слов'янськими легендами, священний золоторогий Бик-Тур є могутнім символом Всесвіту, родючості, мужності і сили.

Яким буде рік Бика-2021

Наступний рік обіцяє бути спокійним, і, скоріш за все, пройде у роботі над собою, у досягненні успіху у кар’єрі, у саморозвитку та здобутті нових знань. Бик не любить нічого робити поспіхом, не надто схвалює активність та зміни, особливо радикальні. Тож майбутній рік буде виваженим, а події розвиватимуться достатньо повільно.

Астрологи стверджують, що перша половина нового року буде продуктивною у контексті кар’єрних здобутків та перемог. У цей час рекомендується приділити увагу своїй роботі та досягненню успіхів. А вже у другій половині 2021 року варто зайнятися своїм здоров'ям і обов’язково берегти нерви, бо саме це – час максимальних стресів протягом всього року. 

Як зустріти рік Бика-2021

Ми вже з'ясували, що господар прийдешнього року любить простоту, спокій, бережливість та серйозність. Стихія Металевого Бика – земля, тому в одязі, інтер'єрі та святковому оформленні приміщення варто використовувати білий, коричневий, бежевий кольори, а також відтінки з металевим чи сріблястим ефектом. Жінкам радять одягнути металеві прикраси і пояси, підібрати під вбрання сріблясті сумочки і туфлі. Це задля того, аби задовольнити смаки Бика. І до речі, не одягайтеся у червоне та не стеліть на стіл червоної скатертини, бо цей колір, як відомо, здатен роздражнити будь-якого Бика.

Новорічний стіл

Найкращі варіанти частувань – це страви з картоплі, овочів, птиці та багато зелені. Приготуйте традиційні новорічні салати, поставте на стіл соління і консервацію. Як напої найкраще підійдуть компоти, ягідні морси, лимонади та натуральні соки. Уникайте страв з яловичини та телятини. На рік Білого Бика варто дарувати практичні добротні подарунки, дрібнички Бикові не до душі. І найголовніше – не даруйте шкіряні вироби – вони ж бо зроблені з "побратимів" Бика.

Найкраще буде зустріти рік Білого Металевого Бика вдома, разом з рідними та близькими людьми. Цього разу гучні вечірки, танці та мерехтливі феєрверки краще відкласти – Бик такого не любить.

Звершення та трагедії попередніх років Бика. Цікаво буде пригадати, з чим стикалося людство у минулому у роки Бика, тобто кожні 12 років тому. На 1901 рік припало вручення першої Нобелівської премії, на 1951 рік – політ першої людини у космос, на 1985 – випуск першої версії операційної системи Windows. У 1997 році загинула британська принцеса Діана, а у 2009 році світ стикнувся з епідемією "свинячого грипу".

Люди, які народилися у рік Бика. Китайський гороскоп стверджує, що люди, котрі народилися у рік Бика, завжди скромні, надійні, старанні, терплячі, сильні духом та небагатослівні. Астрологи кажуть, що діти, народжені у 2021 році, будуть слухняними, самостійними, терплячими, вихованими та миролюбними. Вони уникатимуть скандалів і не боятимуться відповідальності.

У рік Бика народилися казкар Ганс Крістіан Андерсен, художник Вінсент Ван Гог, композитор Йоганн Себастьян Бах, актори Чарлі Чаплін, Дастін Гоффман, Едді Мерфі, Пол Ньюман, політики та правителі: Наполеон Бонапарт, Адольф Гітлер, Саддам Хусейн, Марґарет Тетчер. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію