До кінця січня 2021 року на Полтавщині відкриють 3 навчально-практичних центри вартістю понад 5 млн грн

У 2020 році 3 заклади професійно-технічної освіти в Кременчуці (Полтавська область) отримали понад 5 млн гривень на відкриття навчально-практичних центрів. До кінця січня 2021 року в них мають завершити ремонти та встановити нове обладнання. Про це розповів заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук, перебуваючи з робочим візитом на Полтавщині.  

У межах поїздки Ігор Гарбарук разом із гендиректоркою директорату професійної освіти МОН Іриною Шумік та менеджерами Програми ЄС EU4Skills перевірили готовність закладів до відкриття навчальних осередків. Крім того, Вищому професійному училищу №7, яке бере участь у пілотуванні Програми, передали нове IT-обладнання вартістю 660 тис. грн. Зокрема, ноутбуки, принтер, сервер, проектор та інше. Нещодавно ще 4 заклади-учасники Програми отримали таке обладнання для використання в роботі.

"Підтримка EU4Skills є зараз дуже вчасною для закладів, адже через пандемію більша частина освітнього процесу проходить у дистанційному форматі. Ми вдячні партнерам за надання цих ресурсів, але зі свого боку продовжуємо допомагати профтехам оновлювати виробничі майданчики. У державному бюджеті на 2021 рік закладено 150 млн на створення навчально-практичних центрів. Конкурс розпочнеться в січні, тому я закликаю місцеву владу готуватися до участі в ньому вже зараз", — зазначив заступник Міністра Ігор Гарбарук. 

Окрім професійного училища №7, навчально-практичні центри створять в таких профтехах Кременчука: 

·Регіональний центр професійно-технічної освіти №1; 

·Професійно-технічне училище №26.

Майбутні навчально-практичні центри здійснюватимуть підготовку учнів за трьома напрямами: готельно-ресторанний сервіс, слюсарні технології, ремонт і обслуговування електроустаткування. 

На базі таких осередків заклади можуть не тільки якісно готувати учнів, а й влаштовувати перенавчання та підвищення кваліфікації робітників, які вже працюють. Також, використовуючи ці ресурси, вони можуть проводити майстер-класи, конкурси фахової майстерності та стажування викладачів інших закладів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію