На черговому засіданні прес-клубу про свою роботу звітували еменесники регіону

За цей рік збільшилася дитяча смертність – загинуло 29 неповнолітніх, у 2006-му цей показник був меншим. На 17 відсотків зросла й кількість надзвичайних подій. Усього ж в області загинула чотириста сорок одна людина, а це, знову ж таки, перевищує минулорічні дані. Та були на засіданні і приємні моменти.

Засідання прес-клубу пройшло у стінах обласного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій. Його начальник Андріан Орліковський розпочав зустріч з урочистого моменту: він нагородив почесною грамотою студента технічного університету Володимира Перлика, який 21 травня врятував життя кількох людей: він витягнув пасажирів з автомобіля, який тонув у річці в районі селища Вакуленці – на той момент у мікроавтобусі знаходилося 8 чоловік. До грамоти начальник обласного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій додав ще й мобільний телефон – власний юний рятувальник втратив під час пірнання за потерпілими.

Що ж до цифр, про які повідомив Андріан Орліковський згодом, то вони гарного настрою не додають: кількість надзвичайних подій зросла на майже чотириста випадків у порівнянні з 2006-тим роком.

Улітку наш регіон лідирував за кількістю нещасних випадків на воді – торкнувся Андріан Орліковський і цієї теми.

Усього ж з початку року через надзвичайні ситуації загинуло чотириста сорок одна особа: у пожежах, ДТП й на воді. На щастя, наразі немає потерпілих від вживання отруйних грибів.

Стрічка новин