Відкриття виставки «Різдвяний вернісаж»

«Різдвяний вернісаж» - виставку декоративно-ужиткового мистецтва відкрили у Полтаві. На ній представили свої роботи представники осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Про це - дивіться далі у сюжеті. 

Лідія Орел - майстриня текстильного колажу. Іншими словами, аплікації з тканини, мережива, хутра. Починала творити вдома. Тепер багато років вчить інших. На виставці - її колаж «дідух». 

Лідія Орел, майстриня 

- Тут зображена пара господинь. Одна мама, інша донечка з маленьким немовлятком на руках. Між ними дідух, який був традиційно Різдвяним елементом, атрибутом кожної української хати.

Це гобелен Наталії Дмитренко. Її роботи представлені на виставках не лише в Україні, а й далеко за її межами.  

Наталія Дмитренко, майстриня 

- Для килима треба дуже багато часу. Створити його, задумати, ще й виконати. Виконується він 10 см вдень, якщо сидіти 8 годин цілий день. Десь рік, півтора ткати такий килим величезний. 

Батько Наталії Дмитренко - заслужений майстер народної творчості, голова обласного осередку майстрів народного мистецтва України Євген Пілюгін. Кілька його робіт теж на виставці.

Євген Пілюгін, голова ПОО НСМНМУ 

- Це у нас традиційна новорічна виставка. Уже вона проводиться більше 5 років. Представлені декілька майстрів. Не всі, тому що у нас десь 70 людей, майстрів вишивки, килимарства, ткацтва, кераміки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію