Полтавські митці і волонтери - воїнам ООС

Напередодні новорічно-різдвяних свят полтавські волонтери та митці із обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи і обласної філармонії їздили на Донбас. Вони передали нашим воїнам гуманітарну допомогу та подарували їм концертну програму. У цій поїздці із ними були і Анатолій Васевич із Сергієм Сепітим.

У Полтаві завантажуємо ящики із продуктами, солодощами, маскувальними сітками та іншою допомогою від небайдужих земляків. Ніч у дорозі - і ось ми вже на Донеччині.

Анатолій Васевич, кореспондент

- Ми зараз знаходимося у Донецькій області. Це – населений пункт Авдіївка – всього кілька кілометрів до Донецька. Це – зона проведення операції об’єднаних сил. Сюди приїхали разом із волонтерами, привезли теплі речі, продукти харчування нашим бійцям.

Іван Данилевський, волонтер

- Передавали нам Мачухівська сільська рада (Валерій Білокінь) багато. Бабусі невтомні плели сітки, подушки. Передавала нотаріус Валентина Іванівна Медведєва цукерки, печиво.Ющенко Поліна Василівна передала шкарпетки. Вона наплила 80 пар шкарпеток, щоб хлопцям було тепло, щоб ноги не замерзали в окопах.

Анатолій Банний, волонтер

- Хлопцям треба допомога. І ми намагаємося – представники українського народу, посильно, відповідально відносимося до запитів наших воїнів. І підтримуємо їх.

Концерт видався на славу. Зі сцени лунали задушевні українські пісні.

Бійці залюбки брали участь у вікторинах, навіть декламували вірші.

- Дід Мороз сів на віз. І подарунки нам привіз.

Просто танцювали і веселилися.

Дмитро Соколов, директор обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи

- Я впевнений, що ми привезли їм часточку Полтавської теплоти, серця полтавців, які сподіваються, що перемога скоро буде в Україні.

Українські бійці залишилися задоволеними візитом полтавських митців та волонтерів. Кажуть: вони подарували їм радість.

Юлія Костюк, військовослужбовець ЗСУ

- Нам дуже приємно, коли до нас приїжджають волонтери. Вони піднімають нам настрій і бойовий дух. Нам приємно, що про нас не забувають, пам’ятають. Ці емоції неможливо передати словами.

Павло Завгородній, військовослужбовець ЗСУ

- Радість, приємно, що пам’ятають, приїжджають, допомагають. Теж дуже приємно.

Роман Андреєв, військовослужбовець ЗСУ

- Концерти постійно дають, якось нас розважають, привозять від людей допомогу, всілякі смаколики. Розумієш, що про нас не забувають.

Надія Корнійчук, військовослужбовець ЗСУ

- Волонтери – це, якби, часточка того світлого, що є вдома. Саме перше – це людське відношення, тепло і піклування про нас тут, що ми тут не даремно, що хтось там знає, що ми тут перебуваємо.

Усмішки на устах воїнів та гучні аплодисменти яскраво засвідчили, що мистецький дарунок до свят від полтавських артистів їм був до снаги.

Анатолій Васевич, кореспондент

- Ми поверталися додому зі сподіванням на те, що наші воїни переможуть і, що на Донбасі все ж таки запанує мир. Анатолій Васевич, Сергій Сепітий, телеканал «Центральний». 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію