Коли Полтавські школярі підуть на канікули?

І яким буде навчання у період локдауну. Ці питання хвилють як батьків, так і самих учнів. Адже перше півріччя навчалися у форматі онлайн, а вчителі опановували дистанційні технології. Деталі у сюжеті.  

Перше півріччя, більшу його частину школярі навчалися дистанційно через формат відеоззв'язку. Причиною була епідемічна ситуація в країні. 

Станом на 23 грудня у Полтавській області зафіксували 16 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію в закладах освіти. 

За інформацією Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА, COVID-19 підтвердили у 13 педагогів, одного співробітника і двох учнів.

Тим не менш, школярі пройшли програму і отримали результати. Тепер же підуть на канікули. 

Ярослава Бутко, заст. нач. Управління освіти і науки ПМР з питань освіти і науки

- Останній день першого семестру є 30 грудня. Останній день навчання -30 грудня, а з 31 грудня діти ідуть на канікули. Канікули продовжаться 11 днів, тобто по 10 січня включно, і з 11 січня ми починаємо навчатися. Навчання буде відбуватися дистанційно. З 1 по 11 клас. 

Міністерство освіти та науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти та Міністерством цифрової трансформації України запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання "Всеукраїнська школа онлайн", що має на меті забезпечити рівний доступ до якісної шкільної освіти для учнів 5-11 класів. 

Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

Сергій Шкарлет, міністр освіти і науки України 

- Звичайно, дистанційне навчання ні в якому разі не замінить очне навчання, але на сьгодні пандемія нам допомагає стати більш сильними, в тому числі у більш ширшому використанні освітніх можливостей і інтерактивних можливостей щодо набуття додаткових знань та навиків. І всього іншого. Якість дистанційного навчання ми оцінимо, я вважаю, років за два. 

Дитячі садочки працюватимуть без змін. А школярі знову сядуть за гаджети на онлайн уроки з 11 січня. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію