Більше 2-ох років полтавка Марія Пурас не може стягнути зі свого чоловіка аліменти

Скаржиться: за стільки років вона жодного разу не отримала коштів від колишнього чоловіка. У виконавчій службі їй повідомили: чоловік офіційно ніде не працює, коштів у нього немає. Подробиці дивіться далі. 

Після розлучення зі своїм чоловіком полтавка Марія Пурас, жодного разу не отримувала коштів на дитину. Зараз сума аліментів складає близько ста тисяч гривень. Пані Марія неодноразово зверталася до представників виконавчої служби, але відповідь завжди одна.

Марія Пурас, полтавка

- Наша виконавча служба на моє прохання: чому так трапляється, вони просто розводять руками. Кажуть: що документів щодо його офіційного працевлаштування - немає в них. І через те вони не можуть з нього стягувати кошти примусово. А держава має компенсовувати, якщо я пишу заяву, ті кошти які він мені не виплачує на дитини, а потім стягувати з нього. Але система не працює.

Жінка неодноразово писала заяви до поліції, позивалася до суду на чоловіка, а також були звернення до самої виконавчої служби.

Марія Пурас, полтавка

- З 2018-року була моя заява подана, стосовно злісного ухилення від сплати аліментів. Більше двох років ні копійки грошей. Але знаєте, взагалі тишина. Його навіть викреслили зі списку боржників. І в нього був дозвіл на виїзд закордон, машина, зброя все в людини є.

Але після звернень пані Марії та доказів про те, що коштів їй не надходило, чоловік знову з’явився у списку боржників. 

Ми звернулися за коментарем до Шевченківського відділу державної виконавчої служби у місті Полтаві, стосовно ситуації, яка склалася у колишнього подружжя. Але коментувати цю подію нам не можуть, адже ми не одна зі сторін виконавчого процесу. Тож чи стягнуть із чоловіка борги наразі залишається питанням. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію