Викрили схему отримання хабарів з боржників за виконавчими провадженнями

У порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України затримали учасника злочинної схеми під час отримання 400 доларів США за сприяння у знятті арешту з рухомого майна боржника.

Посередника кримінальної оборудки викрили працівники слідчого управління поліції Полтавщини у взаємодії зі співробітниками регіонального управління Служби безпеки України, за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури.

Заступник начальника слідчого управління поліції Полтавщини Сергій Коновальчук, повідомив:

"Чоловік, якого затримали на гарячому, вимагав та отримав хабаря за сприяння боржникові у знятті обтяження, накладеного на його автомобіль, та надання довідки про відсутність зобов’язань. Встановлено, що фігурант був посередником у механізмі отримання неправомірної вигоди з боржників за виконавчими провадженнями".

Слідчі поліції здійснюють розслідування за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. У рамках кримінального провадження поліція працює над визначенням кола учасників злочинної схеми, серед яких є службові особи Державної виконавчої служби.

За таке корупційне правопорушення Кримінальний закон передбачає від п’яти до десяти років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію