На Полтавщині запрацювали сенсорні кіоски

Вони розташовані поблизу туристичних об'єктів для гостей міст. Один з таких - на Театральній площі у регіональному центрі. Для ЗМІ його презентували представники облдержадміністрації. 

Інтерактивна система містить 10 рубрик з найбільш актуальною інформацією, яка необхідна туристу в подорожі. До неї планують додати всі туристичні місця Полтавщини. Крім цього, тут можна знайти іншу інформацію у мережі та зарядити телефон. 

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Якщо вони себе зарекомендують і надалі дуже зручно і допоможуть розвитку галузі, то ми їх і надалі розвивати і додатково встановлювати.

Такі кіоски розташували у містах області. У Полтаві їх 4, знаходяться поблизу «туристичних магнітів». Перебувають на балансі краєзнавчого музею, наповнення та обслуговування здійснюватиме Департамент культури і туризму облдержадміністрації. 

Дмитро Лунін, перший заступник голови Полтавської ОДА

- Вони встановлені у Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді, Гадячі. Вони працюють цілодобово, у будь-яких умовах, які є на нашій території. Тобто, і погодні умови, вони є антивандальні. Зруйнувати можна все, мені здається, що це дуже важко буде зробити.

Інформаційне обладнання закупили після проведення тендеру. Виробник український. 

Вадим Хачатрян, розробник туристичних кіосків 

- Якщо ми зрівняємо історію і подивимось, які встановлені в інших містах, обласних центрах, то всі ці стели – привезені. Тут тільки виробляє, на жаль, наша компанія. Таких проєктів немає в жодній області України. Це дійсно великий проєкт, який повинен далі рости на територію всієї України.

Усього на кіоски витратили 2,7 млн грн. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію