У Полтаві презентували виставку картин, написаних полум’ям

Усе починалося як хобі, а далі стало улюбленою справою. У Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського презентували дебютну виставку Ольги Сьомки. У якій техніці написані картини і в чому їх особливість - дивіться у сюжеті.

Фьюмаж - сюрреалістична художня техніка, в якій зображення отримують за допомогою полум’я. Сліди вогню і диму створюють на папері об’ємні зображення, які і стають основою картини. Саме в цій техніці виконані представлені роботи.

Марія Полякова-Лагода, завідувачка відділу мистецтв ПОУНБ імені І. Котляревського

- Сьогодні дебютна виставка Ольги Сьомки. Сьогодні ми познайомимося із непересічною, ексклюзивною технікою виконання малюнків і, власне, із філософією сприйняття світу самої авторки.

Художниця розповідає, що повторити картину неможливо, тому що вогонь щоразу диктує свої умови. Вона ж лише направляє його.

Ольга Сьомка, художниця-аматорка

- Побачила колись роботи канадського художника в цій техніці, в якій малює і мені захотілося повторити. І, отже, я почала пробувати. Пішло близько року у підборі матеріалів, підборі техніки. І тепер вже два роки я створюю такі картини. 

Виставку відвідали рідні та друзі Ольги. Кажуть, що в захваті від картин і запрошують всіх бажаючих також ознайомитися з ними.

Тетяна Жучкова, подруга Ольги Сьомки 

- Захоплюють тим, що вони залишають враження, враження залишають надовго, враження залишають позитивне. Я такого ще ніде не бачила. Це дуже цікаві роботи, роботи, які хочеться переглядати, мабуть, і мати декілька робіт у себе вдома. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію