У Києві відкрили перший міський Туристично-інформаційний центр

Він призначений для інформування про туристичні об’єкти та маршрути Києва. Послугами Центру можуть скористатися як гості столиці, так і мешканці міста. Там вже побувала наша київська журналістка Лідія Дмитрашко. 

Історія столиці, її культура та гастрономічне життя стане на крок ближче гостям Києва. У будівлі КМДА відкрили перший міський Туристично-інформаційний центр, який буде сповіщати туристів про цікаві об’єкти міста.

Марина Хонда, заступниця голови КМДА

- Якщо ви поїдете в будь-яку столицю європейську, ви побачите, що в меріях, або поряд з мерією завжди є такий хаб, де туристи можуть знайти таку інформацію.

Попри карантин, з початку року Київ відвідали 1,5 мільйона внутрішніх туристів, а загальний туристичний збір склав 34 мільйони гривень.

Марина Хонда, заступниця голови КМДА

- Це те, на що ми маємо звертати увагу, тому що внутрішній турист дає так само велику кількість доходів, і збору. Навіть за цей період місто Київ отримало 34 мільйони туристичного збору, не дивлячись на Ковід, все таки туристична сфера розвивалася.

Тому у центрі підготували дев’ять різний екскурсій, з акцентом на історію, культуру або івенти міста.

Роман, консультант «Туристично-інформаційного центру» Києва

- У залежності від інтерпретації даної концепції, ми пропонуємо 9 різних екскурсій для туристів, як українською так і англійською, німецькою, іспанською мовами. Якщо турист обирає «я-гурман», то ми можемо запропонувати декілька різних видів гастро-турів.

З інформаційного терміналу можна дізнатися про авіа та залізничне сполучень, готелі та ресторани міста.

Олена Чернега, начальник відділу формування туристичного продукту в КП «Туристично-інформаційний центр»

- Вкладочки де зупинитися, з переліком готелів, що поїсти, як дістатися, як забронювати послугу, тут про те, що розповідали мої колеги- екскурсії по місту, маршрути тощо. Що подивитися, тут в нас конкретно об’єкти, музеї, івенти - тобто що відбувається в місті.

Фахівці із туризму стверджують, що інформаційно-туристичний центр буде корисним як для гостей та і для мешканців Києва. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію