У Полтавській міській раді відбувся благочинний вечір «Подаруй дитині казку»

Цього року через карантинні обмеження формат свята змінився. Як проходила акція та які сюрпризи чекали на благодійників дивіться у наступному сюжеті.

Цього року акція «Подаруй дитині казку» відбувається 16 раз поспіль. Проте в приміщенні міської ради - втретє. Її завданням є зібрати для дітей з родин, які потрапили в складні життєві обставини, подарунки. Серед них: іграшки, солодощі, книжки, олівці, фарби та зошити. Як стверджують організатори акції, минулого року вони змогли привітати 300 діток різного віку. 

Іван Чабан, співорганізатор акції «Подаруй дитині казку»

- Сьогодні це у нас буде трішки інший формат у міській раді у зв’язку з карантинами. Не буде артистів, не буде сцени, не буде благодійного балу, як такого, веселого, творчого. Але в нас натомість є чудова фотозона. Є можливість вручити невеличкі подаруночки для наших партнерів, наших спонсорів, які прийшли сюди подарувати діткам подарунки. Це безпосередньо фірмові прянички, і зробити гарну фотосесію на згадку. Це те, що ми можемо зараз дати, не порушуючи карантинні норми. 

Усі, хто приніс подарунки, мали змогу сфотографуватися в тематичній фотозоні, а на виході отримати готові знімки і символічне печиво. По закінченню акції, подарунки дітям особисто передасть Святий Миколай та його помічниця.

Тетяна Єфремова, співорганізаторка акції «Подаруй дитині казку»

- Ми вважаємо, що потрібно було трішки популяризувати наш захід, щоб ця подія не лишилася непоміченою для нашого міста. Міська рада відкрита попри будь-які перипетії політичні, при будь-якій владі. Я дуже хотіла би і дуже сподіваюся, що наступного року міська рада знову відкриє двері для наших благодійників і ми зможемо допомогти ще більшій кількості дітей.

Міська рада - це одна із локацій збору подарунків. Постійний пункт збору знаходиться за адресою Соборний Майдан 15. Акція триватиме до 29 грудня.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію