У Полтаві вкотре переносять судове засідання по справі «кривавої арки»

Сьогодні в Октябрському районному суді Полтави відбулося засідання у справі так званої «кривавої арки». На цьому засіданні мали сказати своє останнє слово обвинувачувані у цій справі, але один із них до суду не з'явився. Більше знає наша кореспондентка Євгенія Манич. 

З часу, коли у «газетному ряді» сталися криваві сутички, минуло три роки, але вердикт у цій справі й досі не винесений. 24 грудня в Октябрському районному суді відбулося чергове засідання. Підозрювані у справі «кривавої арки» Анатолій Прядко та Євгеній Усенко мали сказати останнє слово. Та Усенко на засідання не з’явився. Суду продемонстрували довідку із медичної установи. Згідно з документом, підсудний захворів на коронавірус. Саме тому засідання по справі перенесли на 2 березня 2021 року.

Анатолій Савченко, суддя Октябрського райсуду Полтави

- У зв’язку з цим судове засідання повинно бути відкладено, зараз зважаючи на інформацію, яку повідомив захисник про стан перебігу захворювання і коли воно закінчиться.

Після закінчення судового засідання адвокат сторони захисту говорить: не знає, яким буде вирок, але його підзахисний не винний у даному правопорушенні. 

Максим Дашко, адвокат обвинуваченого Прядка

- Ми вважаємо, що з урахуванням показів ми вважаємо, що Прядку повинен бути - виправдувальний вирок, оскільки дійсно, ця особа нічого не вчинила. По Усенку напевно буде обвинувальний вирок, а саме яке покарання буде мені не відомо.

Один із потерпілих Дмитро Юденко говорить: вважає, що Усенко та Прядко діяли у змові. Тому очікує максимального покарання. 

Дмитро Юденко, потерпілий

- Для мене вони діяли однаково, діяли по зговору. Звичайно, що наразі вони намагаються все перевести на одного учасника того ж Усенка. Тому, що це дає менше покарання згідно із законодавством, але ми будемо настоювати на тому, що це працювала група осіб за попередньою згодою.

Нагадаємо, що 5 квітня 2017 року під час конфлікту біля «газетного ряду» обвинувачений Усенко наніс 8 ударів ножем потерпілому Олександру Кобі. Дмитро Юденко також тоді отримав тяжкі ножові поранення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію