е-ТТН: що зміниться завдяки новій системі документообігу вантажоперевезень

е-ТТН: що зміниться завдяки новій системі документообігу вантажоперевезень

Україна стоїть на порозі запровадження нової системи документообігу у сфері автомобільних перевезень: наразі проходить впровадження пілотного проєкту разом із представниками бізнесу.

Необхідні умови були створені торік Урядом України — внесено зміни до профільного наказу, яким передбачено можливість складання як паперової, так і електронної накладної, створено Порядок реалізації експериментального проєкту.

Система вантажоперевезень стосується кожного громадянина — без неї полиці продуктових магазинів опустіли б, припинилися роботи у будівництві, аграрній справі, а пакунок із новорічним подарунком навряд чи зустрівся б зі своїм адресатом.

За довготривалий час використання паперової версії ТТН виникло чимало проблем, які потребують вирішення: непрозорість перевезень, значні витрати на перевезення, шкода екології шляхом вирубки лісів, маніпуляції при сплаті податків суб’єктами господарювання.

Завдяки успішній координації центральних органів виконавчої влади, представників бізнесу та громадськості наразі цим проблемам шукають вирішення у єдиній національній системі електронного документообігу товарно-транспортної накладної (е-ТТН).

Наразі чимало транспортних операторів пропонують бізнесу власні системи електронного документообігу. В міру їх виникнення цим же операторам необхідно буде справлятися з дедалі більшою кількістю викликів,  в залежності від партнерів, з якими вони співпрацюватимуть. Це проблема не лише України, а і переважної більшості держав ЄС та Східного Партнерства, які намагаються дійти консенсусу у сфері транскордонних перевезень завдяки системі e-CMR.

Тому доцільніше було б створити єдиний майданчик, у якому бізнес почувався б зручно та захищено, а система залишиться під адмініструванням держави.

Проєкт системи електронного документообігу е-ТТН передбачає реалізацію об'ємних завдань:

➢  Нормативне забезпечення функціонування системи е-ТТН до організації вантажних перевезень.

➢Розробка системи е-ТТН: програмного комплексу, призначеного для автоматизованої реєстрації та обліку е-ТТН в ЦБД, що функціонує з Провайдерами ЕДО та кабінетом інспектора за допомогою АРІ.

➢  Тестування та налагодження роботи системи, залучення до неї користувачів.

Наразі мова йде про неспеціалізовані ТТН, тобто ті, які не стосуються сфери перевезення спирту, нафтопродуктів, хлібобулочних виробів абощо. Боротьба з пандемією дає особливу актуалізацію введення системи е-ТТН, за якої безпечніше працювати за мінімальних фізичних контактів між водіями та вантажовідправниками/вантажоотримувачами.

Наразі зі здобутків у просуванні системи маємо:

●  визначено поняття «е-ТТН», електронній накладній надано аналогічної юридичної сили, що й паперовій;

●   впровадження е-ТТН визначено одним із пріоритетів цифровізації транспортної галузі у державі;

●   визначено виконавців та відповідальних осіб за впровадження експериментального проєкту системи е-ТТН;

●   визначення функціоналу та можливостей системи, прав та обов'язків її користувачів.

Можливість створювати та обмінюватися електронними товарно-транспортними накладними в режимі онлайн вирішує питання комплексно:

1.  Замість витрат на друк і відправлення документів достатньо лише сплати за інтернет раз на місяць.

2. Документи неможливо втратити, пошкодити або підробити, оскільки вони постійно зберігаються у центральній базі даних та підписані КЕП.

3. Замість тонн використаного паперу — екологічно чистий документообіг та гектари збереженого лісу, а всі документи існують в електронному форматі та мають таку ж юридичну силу, як і паперові.

Таким чином, е-ТТН має перспективи стати звичною для учасників вантажоперевезень, як і паперова ТТН, але з розв’язанням її проблем. Відправнику буде досить, маючи доступ до Інтернету, завантажити документи в систему, накласти електронний підпис та відправити перевізнику й отримувачу вантажу. Після доставлення вантажу вантажоодержувач проставить на е-ТТН свій електронний підпис, і документ із підписами всіх сторін матимуть всі учасники перевезення.

Стрічка новин