У Полтавській області завершили фінансування грудневих пенсій

24 грудня на Полтавщині у повному обсязі завершили фінансування соціальних гарантій для більш ніж 425 тисяч пенсіонерів.

Про це повідомив перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду Полтавщини Володимир Носенко.

Загальна сума коштів, спрямованих на пенсійні виплати мешканцям регіону протягом 2020 року, склала 17,5 млрд грн, що на 1,5 млрд грн більше, ніж за попередній рік.

Напередодні новорічних свят фахівці Пенсійного фонду завершили перерахунок пенсій окремих категорій громадян з 1 січня 2021 року у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати. Йдеться про виконання вимог статті 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Перерахунок стосується осіб, які досягли 65-річного віку та мають 35 років страхового стажу для чоловіків та 30 років – для жінок. Мінімальна пенсія цієї категорії громадян зросте з 2100 до 2 400 гривень (40% мінімальної заробітної плати).

Статистика свідчить, що перераховані з 1 січня 2021 року пенсії одержать 99,2 тис. громадян, що становить майже 25% від загальної кількості пенсіонерів регіону. Середній розмір підвищення становитиме близько 340 гривень.

Виплату пенсій у січні розпочнуть за графіком.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію