Борщ із вишнями переміг у кулінарному змаганні українських міністрів

Міністерський борщ-батл. У Міністерстві культури назвали переможця змагань. Борщ із вишнями переміг у кулінарному змаганні українських міністрів. Захід відбувся на підтримку внесення елементу «Культура приготування борщу» до переліку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Деталі розповість Анна Ружін. 

На початку шеф-кухар Євген Клопотенко поділив учасників на дві команди. У такому складі будуть і готувати. 

Євген Клопотенко, кухар 

- Моя ідея була в тому, що ми приготуємо борщ і у вас буде індивідуальний борщ, який створюється. Новий такий, міністерський такий, якого раніше не було. Щоб ви могли його створити я підготував всі інгрідієнти, які я чув навколо всієї України і зараз треба буде креативити. У вас є три бульйона, а ще купа інгридієнтів.   

Обирають 80 відсотків інгредієнтів, з яких традиційно готують борщ в Україні. Ну а далі приступають до приготування. Команда у складі віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної та міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка готували борщ з вишнями. А їх опоненти міністр захисту довкілля і природних ресурсів Роман Абрамовський і міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко обрали основним інгредієнтом смажену капусту. Оцінював кулінарні творіння Євген Клопотенко. 

Євген Клопотенко, кухар 

- Як на мене цей борщ більш насичений, він такий, щоб прям «ложка стояла». У нас вийшов борщ який об'єднує Україну: один рідкий, а інший густий. Ми самі того не хотіли, а зробили об'єднуючий борщ. 

Борщ з вишнями обрали найсмачнішим, а старава з смаженою капустою отримала приз глядацьких симпатій.

Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики 

- Я не вперше готую, десь 3 чи 4. Але у мене такий принцип:  я не знаю як готувати, але я намішую всього, головне, щоб був смак від перчинок, страв, які додають присмаку оригінальності для борщу. 

Нагадаємо, 6 жовтня експертна рада з питань нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури та інформаційної політики України рекомендувала міністерству включити до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України, зокрема, «культуру приготування українського борщу».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію