Новорічні прикраси із вторсировини руками юних кременчужан

Більше 20 років поспіль у Кременчуці проводять конкурс-виставку «Збережи ялинку».Діти виготовляють новорічні прикраси із вторсировини та демонструють їх оточуючим. Міський етап творчих змагань відбувся у Кременчуцькому еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді. Там побувала і наша знімальна група.

Мета конкурсу - виховувати в молоді екологічну свідомість та сприяти збереженню зелених насаджень. Учасниками творчих змагань були,  як учні шкіл, так вихованці і позашкільних навчальних закладів. У Кременчуцькому еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді роботи приймали ще із початку грудня.

Галина Бугаєнко, керівниця гуртка бісероплетіння в КЕНЦУМ

- Діти відповідають, що ми хочемо зберегти нашу планету тим, щоб не вирубувати дерева, оскільки  зараз це досить актуально: вирубування лісів. І тому діти, вони готові врятувати нашу планету і вони мають бажання. 

Організатори кажуть, що, оцінюючи роботи, передусім звертали увагу на самостійне виготовлення поробки, і на використання вторсировини. Цього року на конкурс подали роботи, виготовлені із шишок, гілочок, матерії, паперу. Також є композиції з пивних банок і лотків із яєць.

Назар Чабан, учасник конкурсу

- Я зробив ялинку із сушених апельсинів, мандарини начіпляв на нитку і обмотував. Ниткою обмотав ялинку, прикрасив шишками і горішками. А ще обплів зірочку і поставив на вершину ялинки.

Кращі з представлених композицій та іграшок, виготовлених дітьми, відправили у Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. А в разі перемоги там - продовжать свій шлях до Києва - на Всеукраїнський етап.

Тетяна Мотренко, заступниця директора з навчально-виховної роботи КЕНЦУМ

- Навіть у нас є такі восьма школа по-моєму. Регулярно вони перемагають у номінації «Український сувенір». Кожного року 2-3 роботи із нашого міста є переможцями на Всеукраїнському етапі. На області звичайно трохи більше.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію