Нацгвардія отримала 62 одиниці спецтехніки для виконання завдань за призначенням

Вручення відбулося на території Першої Президентської бригади оперативного призначення імені Петра Дорошенка. Деталі у сюжеті. 

Мікроавтобуси мають 13 посадкових місць і оснащені бортовими комп’ютерами, цифровим зв’язком, відеореєстраторами, світло-акустичними панелями, сигнально-гучномовними пристроями, а також захисними решітками лобового скла, вікон, ліхтарів та силовим бампером. Вони виготовлені коштом державного бюджету.

Сергій Яровий, перший заступник міністра внутрішніх справ України 

- З командувачем національної гвардії України ми вивчали питання і міжнародний досвід і до нас приїжджали, де ми займалися вивченням питанння патрулювання. Всі питання стосувалися забезпечення технікою. 

Завдяки новій техніці покращиться оперативні спроможності підрозділів НГУ з охорони громадського порядку. Тож отримали 58 спеціалізованих мікроавтобусів на шасі автомобіля «Ford Tranzit» та 4 спеціальні автомобілі на базі шасі «МАЗ - 6317». 

Микола Балан, командувач Національної гвардії України 

- Ми в 2020 році отримали фінансування щодо закупівлі спеціальної техніки для НГУ. Це лише перший етап, бо сьогодні нам  необхідні машини по всіх регіонах, а це до 400 машин. Сьогодні перші 58, а там буде перший і другий етап щодо закупівлі техніки. Це машини для патрулювання і автомобіль для доставки особового складу до місць несення служби, а також до організації служби. 

Відомо, що 16 мікроавтобусів відправляться в Одеську область, 10 – у Львівську, по 7 – у Харківську та Дніпропетровську, а решта 18 машин залишаться у столичних гвардійців.

Також під час заходу гвардійці спільно із представниками Нацполіції продемонстрували тактичні дії на обладнаному карантинному блокпосту й спроможності мобільного інформаційно-агітаційного комплексу та два медичних автомобілі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію