Полтавська міська ТВК оголосила результати виборів депутатів міської ради

Після судових тяганин, перерахунків та сварок. 23-го грудня Полтавська міська ТВК нарешті оголосила результати виборів депутатів міської ради. Усього у Полтаві обрали 42 депутатів восьмого скликання. Вони представляють сім політичних сил. Про це дивіться далі. 

Майже два місяці Полтавська міська ТВК не могла оголосити результати виборів депутатів до міської ради. Все тому, що тривали суди та перерахунки голосів по одній із виборчих дільниць у Шевченківському районі міста, члени комісії не змогли зібрати кворум або проголосувати за порядок денний. Та вночі 23-го грудня ТВК нарешті оголосила уточнений фінальний протокол з виборів до Полтавської міської ради.

Алла Назаренко, голова Полтавської міської ТВК

- Довго перевіряли усі протоколи ДВК, для того щоб внести правильні та достовірні дані в протокол підсумковий, і склали вчора протокол свій про результати виборів депутатів Полтавської міської ради. Оприлюднення результатів буде вже завтра.

Після того як у ЗМІ будуть оприлюднені результати виборів, від новообраних депутатів чекають заяви про те, що вони дають згоду займати цю посаду. Потім їх будуть розглядати члени міської ТВК і тільки після цього можна буде проводити сесію. 

Алла Назаренко, голова Полтавської міської ТВК

- Депутати нам приходять пишуть заяву на реєстрацію, протягом 5-ти днів із дня отримання заяви ми повинні зібратися комісією, зареєструвати та оглянути ці документи, щоб вони були належним чином оформлені. І зареєструвати, і після цього прийняти рішення, що ми приймає ці документи. Тобто, прийняти рішення, що ми реєструємо цих депутатів і зробити постанову з цього.

Отже, до Полтавської міської ради потрапили 7 партій та 42 депутати:

Партія «За майбутнє» 10 депутатів (Сергій Гонтовий, Іван Діденко, Ігор Еренбург, Ірина Климко, Євген Дикань, Олександр Мамай, Мілена Муравенко, Валерій Пархоменко, Денис Поліщук та Маріанна Соліман).

Партія «Слуга народу» 9 депутатів (Сергій Іващенко, Катерина Бабіч, Юрій Бражник, Сергій Марюхненко, Світлана Нестуля, Вадим Ямщиков, Євгенія Янко, Антон Ярмолюк та Марина Пілатова).

Партія «Європейська солідарність» 6 депутатів (Андрій Карпов, Юлія Городчаніна, Олександр Дедюхін, Оксана Дрюк, Олександр Івахов та Юлія Костенко).

Партія «Рідне місто» 6 депутатів (Едуард Волков, Тарас Бойко, Євген Нагорний, Олександр Удовіченко, Олексій Чепурко та Тетяна Юрченко).

Партія «Опозиційна платформа - за життя» 4 депутати (Тетяна Годяк. Оксана Деркач, Євген Момонт та Віктор Чміль).

«Партія простих людей Сергія Капліна» 4 депутати (Сергій Каплін, Олександр Артеменко, Владлена Каплін та Ігор Кислов).

Партія «Свобода» 3 депутати (Юліан Матвійчук, Юрій Бублик та Ігор Скляр). 

Головою новоствореної Полтавської ОТГ громадяни обрали колишнього мера міста - Олександра Мамая від політичної партії «За майбутнє». 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію