У Полтаві з центральної ялинки міста поцупили іграшки

Інцидент стався на днях, невідомі вкрали 3 прикраси - 2 червоні кулі та одну жовту. Про це повідомив керівник КП «Декоративні культури» Сергій Луценко. Зникли і пластмасові ґудзики з фігури Сніговика, який стоїть біля ялинки. 

За словами Сергія Луценка, за кожним відвідувачем не прослідкуєш. Наразі всі ялинкові прикраси поновили: привезли зі складу та повісили і навіть закупили додаткові. Таких ситуацій з крадіжками очільник КП «Декоративні культури» Сергій Луценко не пам'ятає. 

Сергій Луценко, директор КП «Декоративні культури»

- Незрозуміло кому вони потрібні. Так от сталося, така прикра ситуація. ну, зараз уже все нормально, враховуючи, що така ситуація може повторитися, може якісь погодні умови можуть бути, коли пошкодяться іграшки, або упадуть або ще щось. Я сьогодні дав команду, щоб приблизно 10 іграшок запакували в коробку і залишили їх в вагончику. Для того, щоб якщо десь щось виникло полтавці не помітили, що вони пропали. 

Нагадаємо, новорічну красуню відкрили 19 грудня на день святого Миколая. Вперше ялинка в такому вигляді з'явилась у 2018 році. На неї та шатро навколо з міського бюджету витратили майже 8 млн грн. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію