Полтавські б'юті-майстри організували соціальний проєкт «Перезавантаження»

Новорічне диво трапляється навіть з тими, хто на нього не сподівався. Саме тому б’юті-майстри Полтави організували соціальний проєкт «Перезавантаження». Про перевтілення головної героїні дивіться у спеціальному сюжеті Іванни Бурлаки.

Валентина - авторка проєкту «Перезавантаження». Вона говорить, що така ідея виникла півтора місяці тому. Їй захотілося зробити новорічну казку для однієї обездоленої жінки. Цю ініціативу підтримало і багато інших майстрів краси.

Валентина Тимошенко, організаторка проєкту «Перезавантаження»

- І ми почали шукати дівчину, знайшли її в кризовому центрі. Ми познайомилися з Наталією, вона мені якось, як кажуть, лягла до серця. Я дуже хотіла, щоб це була вона. І я дуже рада, що вона погодилася стати учасницею нашого проєкту. 

Наталія поділилася з нами своєю історією.

Наталія, учасниця проєкту «Перезавантаження»

- У мене не поладилося вдома з батьком рідним. Я працювала в іншому місті, приїхала, а він не захотів із дітьми бути (я так зрозуміла). І мені довелося поїхати із дітьми. 

Наталії порадили звернутися в «Світло надії». Вона зібрала дітей, і переїхала до Полтави. Тут вона і познайомилася з Валентиною. На участь у проєкті жінка важко погоджувалася. Її лякало невідоме. 

Наталія, учасниця проєкту «Перезавантаження»

- Я просто побоювалася цього, що можуть зробити те, чого я не хочу. Ну а в принципі те, що мені пропонують, мені все сподобалося. Просто, чого раніше в мене не було, а завжди хотілося. А так бажання якесь здійсниться. 

Як говорить головна організаторка, ідея проєкту не в тому, щоб подарувати людині якусь річ чи наростити волосся. Таке перевтілення допоможе жінці стати впевненою у собі, і на деякий період забути про життєві проблеми. 

Проєкт «перезавантаження» тривав цілий тиждень. Спочатку Наталії збільшили губи. Потім наростили волосся, вії, і зробили манікюр. Також вона побувала у косметолога. Завершальним етапом стали покупка елегантної сукні, вечірня зачіска та макіяж. Весь цей час Наталія не бачила свого відображення. Це було заплановано в рамках проєкту. Коли ж її розвернули до дзеркала, жінка не повірила, що та красуня - це вона. За тиждень змінився навіть погляд головної героїні.

Фінал проєкту відбувся в притулку для жінок БО «Світло надії». Організатори «Перезавантаження» зібрали на святковий фуршет усіх з кризового центру. Головними гостями стали двоє дітей Наталії. Маму вони впізнали, проте були здивовані, що вона приїхала інша.

Олена Чикурова, директорка притулку для жінок БО «Світло надії»

- Я дуже вражена. Таке перевтілення - це для кожної жінки свято. І дуже багато жінок забувають, що таке жіноче. Жіноче… Багато жінок забувають за рутинними справами, що є казка, що вони створені для казки. І насамперед, обов’язково потрібно шукати на себе час. 

Наталія, учасниця проєкту «Перезавантаження»

- Я вдячна всім, що зробили для мене сьогодні такий день, я дуже рада. Я взагалі ніколи не вірила, що таке може бути, але в житті трапляються чудеса і зі мною сталося таке новорічне диво. Бажаю всім жінкам, щоб їх мрії всі збулися, і в кожної жінки була своя казка. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію