Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2021 розпочнеться 5 січня

Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2021 розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Кожен охочий зможе зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Вартість різнитиметься за регіонами й коливатиметься в межах від 195 грн до 255 грн. 

Ціна дещо вища, порівняно з попереднім роком. Це зумовлено зменшенням очікуваної кількості тестувань та підвищенням оплати праці. Так, через складну ситуацію з поширенням СOVID-19 у 2021 році кожний учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Отже, кількість тестувань значно зменшиться, унаслідок чого одиниця послуги стане суттєво дорожчою, повідомляють на сайті українського центру оцінювання якості освіти. Загалом, у міністерстві передбачають 4 варіанти можливого складання ЗНО. 

Сергій Шкарлет, міністр освіти і науки України

- З комітетом освіти і науки їх доопрацюємо і на сайті приблизні наші варіанти. Елективне, умовно елективне – 4 варіанти саме впровадження ЗНО на виклики часу, враховуючи умови розвитку пандемії, ми викладемо на сайті, покажемо всім зацікавленим людям.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію