Лубенчани виготовили металевого дракона

Масивного металевого дракона презентували у Лубенській галереї образотворчого мистецтва. Його авторами стали троє місцевих друзів, які вирішили по-особливому провести вільний час. Про те, як їм вдалося створити дракона, – далі у сюжеті.

Під час карантину у багатьох людей з’являється більше вільного часу. Троє друзів із Лубен вирішили його не марнувати, і тому створили власний творчий колектив. Назвали «Heavy metal discipline», що в перекладі – «дисципліна важкого металу». Представлений дракон став їхньою першою серйозною роботою.

Микола Чук, учасник творчого колективу «Heavy metal discipline»

- Дракона ми вибрали, тому що просто він гарно виглядає. Нам всім подобається дракон, і ми подивились картинки, ми вирішили, що він виглядає класно, тут є над чим попрацювати, багато деталей.

На цю роботу хлопцям знадобилося чотири місяці. Металевий дракон складається з понад 2000 деталей, виготовлених вручну.

Дмитро Юр’євич, учасник творчого колективу «Heavy metal discipline»

- Під обшивкою знаходиться металевий каркас. Все на ньому виготовлено вручну. Тобто, жодної деталі ми не замовляли. Кожна випиляна найбільш примітивними методами.

Наразі творчий колектив працює над новою роботою. Запевняють: цього разу вона буде в рази більша. Чоловіки стверджують, що готові співпрацювати з меценатами та владою, аби прикрасити своє місто якоюсь ексклюзивною й унікальною скульптурою.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію