У Полтаві затвердили місця для продажу ялинок

Продавати ялинки підприємцям дозволено із 17 по 31 грудня.

Минулого тижня у Полтавській міській ради погодили дислокацію розміщення місць для реалізації новорічних ялинок на 2020 рік.

Продавати ялинки підприємцям дозволено із 17 по 31 грудня. Загалом, цьогоріч у місті підприємці отримали дозволи на реалізацію новорічних дерев за 37 адресами, повідомляють на сайті Полтавської міської ради.

Із повним переліком можна ознайомитися тут:

Додатково: Розміщення місць для реалізації новорічних ялинок повинно відповідати вимогам Постанови Кабінету Міністрів України від 30.03.1994 №198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримування доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони» зі змінами, зокрема: у населених пунктах тимчасові споруди розміщуються за межею тротуару, пішохідних доріжок, алей на відстані не менше ніж 1 метр, але не ближче ніж 5 метрів до проїжджої частини доріг та вулиць і не повинні розміщуватись ближче ніж за 20 метрів до перехресть вулиць. Обов'язковим є дотримання Правил благоустрою міста Полтава, затверджених рішенням одинадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 16.06.2017 та інших вимог чинного законодавства.

В яких лісництвах Полтавщини можна придбати ялинки, можна прочитати тут. А як краще обрати новорічне дерево, дивіться тут.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію