У Горішніх Плавнях на вулиці знайшли мертву лисицю без шкіри

Ветеринари занепокоєні, що вона могла бути хворою на сказ. Захисники тварин обурюються, що мертве тіло кинули поруч із житловим будинком. Правоохоронці за даним фактом проводять розслідування.

Мертву лисицю без шкіри у дворі одного із будинків Горішніх Плавнів виявив, за словами очевидців, місцевий хлопчик. Він сфотографував її, світлини відправив своїй мамі. Згодом активісти Facebook-групи «Поможем животным вместе» опублікували подробиці з приводу знахідки трупа тварини. Цитата:

«Пролежал он (по словам свидетелей) примерно с 9 утра. Тело лежало на клеёнке, а рядом лежал лоток с варёной картошкой. Тревогу забили, когда на это зрелище наткнулся ребёнок».

Тамара Прозван, завідувачка відділу міської лікарні ветеринарної медицини м.Горішні Плавні

- Серед міста кинути незрозумілого походження лисицю з мозком, з усім, із слиною і кров’ю, де маса тварин нещеплених – це просто неможливо.

Потім викликали поліцію з ветеринаром. Лікар підтвердив – це тіло лисиці. Людей обурив даний факт.

Тамара Прозван, завідувачка відділу міської лікарні ветеринарної медицини м.Горішні Плавні

- Просто неетично навіть по відношенню до тих малолітніх дітей, які можуть бачити це жахіття і які звірства можуть в голові їх проявлятися.

Після того, як тіло лисиці забрали, активісти обробили земельну ділянку хлоркою. Правоохоронці ж з'ясовують: хто вбив тварину і кинув її труп посеред вулиці.

Анна Васенко, пресофіцер Кременчуцького відділу поліції

- Інформація до відділення поліції №2 Кременчуцького відділу поліції надійшла як із соціальних мереж, так і від місцевих мешканців, від журналістів за фактом виявлення. На даний час факт офіційно зареєстровано, проводиться відповідна перевірка та встановлюється, що саме могло трапитися з даною твариною та осіб, що були причетні до цього.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію