Реформування податкової служби

Чергове засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Полтавській області пройшло у форматі відеоконференції. 

На попередньому зібранні згадували про черговий етап реформування податкової служби. А саме – створення єдиної юридичної особи Державної податкової служби України. Враховуючи ці зміни, наразі виникла потреба змінювати й основний дорадчий орган при податковій службі Полтавщини. Проте, члени ради ухвалили рішення ініціювати продовження функціонування Громадської ради до завершення її каденції. А це 2 роки з початку створення. Рішення пояснюють тим, що останню каденцію ради було розпочато лише восени цього року, а також з огляду на пандемію та неможливість створення нової Громадської ради з дотриманням усіх відповідних процедур.

Олексій Нестуля, голова Громадської ради при ГУ ДПС у Полт.обл.

- Відбулась реорганізація ГУ ДПС у Полтавській області. Зроблено ще один крок на шляху трансформації податкових органів у сервісні органи і створюється єдина юридична особа з центром у Києві. А це дуже важлива реформа і дуже відповідальна реформа.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію