У День Святого Миколая у Полтаві та Кременчуці відкрили новорічні ялинки

Святкові заходи через карантин організовували онлайн. А тому безпосередньо на дійства людей завітало небагато. Як проходило свято в обласному центрі та наддніпрянському місті, бачили і наші знімальні групи.

У Полтаві третій рік поспіль ялинку облаштували із шатром, світлодіодними ліхтарями та новими декораціями. Цьогоріч у зв’язку із пандемією Полтавська міська рада масових заходів не планувала. Втім, до відкриття ялини все ж підійшли креативно. Онлайн збирали 2021 побажання полтавців із новорічними святами. Переможцем цієї акції визнали Ігоря Лифаря. На свято він завітав із сином Федором. Цей юний полтавець разом із секретарем Полтавської міськради Олександром Шамотою і запалили головну ялинку.

- Усіх зі святом! Один, два, три...

Ми запитали Ігоря Лифаря: що ж побажав він полтавцям?

Ігор Лифарь, полтавець, переможець онлайн-акції

- Побажав, як зазвичай, найголовніше нашим людям – це здоров’я. Тому що такий час зараз, не зовсім стабільний. Звичайно, усім добра, щастя. Було приємно, звичайно. Ми поспішили і бігом сюди прилетіли. Феді, сподіваюся, сподобалося. Так Федю? Ось так.

У Кременчуці ялинку відкривали теж без традиційного концерту та привітань. Все це транслювали онлайн.

Лариса Лукаш, директор палацу культури «Нафтохімік» 

- Ми показуємо сьогодні відеоролики виступів наших творчих колективів, вітаємо онлайн всіх наших кременчужан. Але кременчужани по звичці поприходили і святкують разом із нами. Але, через карантинні обмеження, ми вимушені зберігати соціальні дистанції. Ми вимушені ходити в масках, не бачимо посмішок один одного, але ми дбаємо, щоб кожен кременчужанин був здоровим і якменше було коронавірусів у нашому місті.

І, звісно, і в Кременчуці, і в Полтаві всіх присутніх на площах біля ялинок і онлайн вітав Святий Миколай.

Святий Миколай із Кременчука

- У першу чергу бажаю здоров’я. Бажаю, щоб люди могли працювати, робити добро. І все буде добре у наступному році. Ми в це віримо.

Святий Миколай із Полтави

- Щиро, щиро зичу всім мирного неба, міцного-міцного здоров’я. А в родинах – добра, злагоди і усмішок. Із прийдешніми святами всіх!

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію