Акція «Стань помічником Святого Миколая» – у Полтаві

Благодійна організація «Карітас Полтава» щороку проводить акцію «Стань помічником Святого Миколая». Сім’ї в кризах, які знаходяться під опікою цієї організації, 19 грудня отримали омріяні подарунки.

Різдвяний період – той час, коли кожна дитина мріє про диво. А Святий Миколай був і залишається символом добра, милосердя і любові. Тому «Карітас Полтава» організувала акцію «Стань помічником Святого Миколая». В організації говорять: цьогоріч багато хто отримає подарунки, зокрема, 20 молодих осіб з інвалідністю, які відвідують заняття в «Карітас».  

Оксана Дейнега, заступниця директора БФ «Карітас Полтава»

- День Святого Миколая – традиційний. Його з нетерпінням чекають абсолютно усі діти, тому «Карітас Полтава» завжди долучається до цього дня. У цьому році завдяки небайдужим полтавцям, завдяки нашим організаціям полтавським (і навіть до нас приєдналися наші добродії з Києва), передали для наших дітей, «Центру для дітей та сімей», подарунки. Тому завдяки таким людям нам вдалося в цьому році зібрати подарунки для 50 сімей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, які перебувають під нашим супроводом.

10 дітей із сімей, які опинилися в кризі, писали в листах до Миколая про свої омріяні подарунки. Він же особисто до них завітав. Окрім іграшок, в новорічних пакунках були необхідні для батьків в господарстві речі та продукти. Радості дітей не було меж. Такі акції демонструють справжнє новорічне диво. Благодійники говорять: «Коли береш – наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце».

Святий Миколай

- Нехай це прекрасне та чарівне свято принесе всім мир і злагоду, любов і турботу, здоров’я та удачу, родинного тепла та щастя. І не забувайте, це свято - незвичайне. Адже в цей день збуваються всі мрії та бажання.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію