Нацгвардійці долучилися до привітань з Миколаєм

Вони вирішили побути у ролі цих чарівників і привітати малечу. Адже, традиційно новорічні свята в Україні розпочинаються з Дня Святого Миколи Чудотворця. Анна Ружін – далі.

Гвардійці Міжнародного центру НГУ напередодні свята разом із керівництвом Бориспільського професійного ліцею зібрали солодкі подарунки та привітали ними вихованців дитячого будинку сім’ї Абаєвих, що в селі Старе Київської області. Також гвардійці передали гостинці від Святого Миколая і дітям загиблих та поранених військовослужбовців, сім’ями яких опікуються. 

Ну а далі – привітання та подарунки. Дітлахи та керівництва закладів з радістю зустріли нацгвардійців та подякували їм за солодощі.

Олена Мінаєва, завідуюча ДНЗ №6 «Сонечко»

- І вам дякую за те, що допомогли нашим діткам, прекрасний сюрприз до Дня Святого Миколая.

Локацій багато, як і подарунків. Директор Харківського обласного спеціалізованого будинку дитини №1 Роман Марабян додає: вже більше двадцяти років військовослужбовці Академії Нацгвардії допомагають закладу. Вихователі, медичний персонал, а особливо малюки, дуже вдячні та раді, що молоді гвардійці відвідують його та приносять такі емоції.

А в цих пакунках – переважно канцелярські набори, які збирали діти загальноосвітніх шкіл міста Слов’янська. Благодійна акція «Відкрийте серця» відбувається щорічно, солдати і військовослужбовці за контрактом вже традиційно беруть в ній участь.

Ірина Горобець, вихователь-методист ДНЗ №16 «Рушничок» 

- Кожного року ми отримуємо подарунки від школярів нашого міста. Дякуємо організаторам – Центру дитячої та юнацької творчості – за організацію такої акції «Відкриті серця».

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію