«Центральний» презентує власне новорічне шоу

«Центральний збирає друзів» – новорічний проєкт, який для своїх телеглядачів зняв колектив телеканалу «Центральний». Вперше телемовник буде презентувати новорічне шоу такого формату. Пов'язано це ще і з приємною датою – два роки від часу повного ребредингу нашого каналу. Більше про це дивіться далі.

Головна ідея новорічного шоу «Центральний збирає друзів» виникла саме тому, що майже кожен українець на різдвяні свята вмикає телевізор та дивиться ті чи інші новорічні шоу. Телеканал «Центральний» не став виключенням, саме тому приготував масштабне новорічне шоу для своїх глядачів, говорить генеральний директор Олег Зонтов.

Олег Зонтов, генеральний директор телеканалу «Центральний»

- Ця ідея виникла, по-перше, з минулого року, коли ми оновили телеканал «Центральний», провели повний ребрендінг, то це було новим Днем народженням. У тому році, це була перша річниця, і ми започаткували захід «Центральний збирає друзів», він був достатньо масштабний: приїхали зі всієї області, навіть з-за кордону, із Києва, поприїжджали до нас гості, вітали нас. Але цьогоріч, на жаль, у нас карантинні умови, то ми вирішили провести такий захід майже онлайн.

Зламати стереотип, що регіональні телеканали не можуть знімати програми такого рівня, було головною метою всієї команди.

Олександр Наконечний, програмний директор, продюсер телеканалу «Центральний»

- Регіональні телеканали, виходячи зі своїх можливостей, як правило, не можуть дозволити собі відзняти новорічну програму рівня центральних телеканалів. Тому ми перші спробували зламати цей стереотип і вийти на рівень найбільших телеканалів України. Як у нас це вийшло, ви побачите в нашому ефірі вже 31 грудня.

Сценарій до шоу був написаний за тиждень до самих зйомок. Надихнули колеги, саме під них і створила його наша коліжанка Марія Бойко.

Марія Бойко, сценаристка

- Я включилася вже майже на останньому етапі, буквально за тиждень  до того, як усе повинно було б бути готово в остаточному варіанті. Тому ідея починалася не з мене, ідея починалася із наших шановних ведучих. А ще вони забажали, щоб була фінальна пісня. От пісню було робити найцікавіше, найкласніше. Бо, по суті, це були враження. Ну я дійсно люблю свою роботу, я люблю свій колектив.

Прем’єра новорічного шоу «Центральний збирає друзів» відбудеться 31 грудня о 21:30 на телеканалі «Центральний». А також його можна буде подивитися на офіційних сторінках телеканалу у YouTube та у Facebook.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію