Мрія, яка стала реальністю: новий стоматкабінет на Подолі

Стоматолог Федір Черевко в 2010 році, коли закінчив академію, навіть не думав про власну клініку. Працював викладачем на базі кафедри при академії і паралельно вів стоматологічну практику. Перший серйозний крок був закладений рік тому – восени 2019 придбав приміщення, а навесні почав працювати над ремонтом. А цього дня вже відкриває власну клініку.

Новеньке обладнання, яке ще не бачило пацієнтів. У цьому кабінеті справжні профі будуть надавати стоматологічну допомогу тим, хто цього потребує. На вулиці в очікуванні стоять гості, які прийшли на відкриття стоматкабінету Cherevko dental clinic.

Про свій власний кабінет років з 10 тому Федір навіть не мріяв. Потім почав задумуватися, але не було можливості. Тож приймав пацієнтів на кафедрі та напрацьовував клієнтську базу. А допомагало «сарафанне радіо», і в один момент, говорить, пацієнтів стало так багато, що складно було знайти можливість всіх прийняти.

Федір Черевко, стоматолог

- Дуже хотів, щоб у мене була крута команда, дуже хотів, щоб ми могли пацієнтам нашим улюбленим надати кофмортні умови, яких раніше не було. Хоча до мене не цуралися, ходили на кафедру, зірки, депутати.

За підтримки друзів та рідних є тепер цей кабінет. Обладнання – сучасне та потужне. Як і команда, яка тут працюватиме.

Федір Черевко, стоматолог

- У нас в клініці будуть надаватися всі можливі послуги: від звичайної чистки, пломбування та лікування карієсу до імплантації брекет-системи, художньої реставрації та керамічної, вініри, всі види лікувань та втручань будуть робити у нас.

На запитання «з чого почати та як наважитись відкрити власну справу» Федір відповідає: головне – потрібно працювати, займатися певним видом діяльності, і при цьому любити і розвивати це.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію