Правоохоронці Ленінського району розпочали профілактичні рейди середніми навчальними закладами

Першими на шляху відвідування стала середня школа №20. Тут у формі довірливої розмови представники відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх поговорили з дев'ятикласниками про головні правопорушення, до яких нині найчастіше тяжіє полтавська молодь.

Початок навчального року для правоохоронців має своє особливе забарвлення: їх чекають у школах та гімназіях. Таку собі роль дільничних у середніх навчальних закладах виконують представники відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх. Їхній обов'язок – попередити дітей перехідного віку про головну небезпеку, яка може чекати на них на вулицях міста – правопорушення. Характерні для молоді – вживання наркотиків, розпиття алкогольних напоїв у громадських місцях, куріння – у невстановлених, а ще – крадіжки, зокрема – мобільних телефонів. Останні часто здійснюються за одним сценарієм: неповнолітнього довірливо просять дати подзвонити з його телефону. До господаря останній не повертається.

До речі, згідно з наказом Кабінету міністрів, у школах відповідальність за мобільні телефони адміністрація закладу не несе, вона – повністю на плечах власника апарату.

Запитали правоохоронці дев'ятикласників і про те, яким, на їхню думку, має бути міліціонер.

На черзі у представників відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх Ленінського району – середня школа №2. Втім, не забудуть вони й про решту районних навчальних закладів.

Стрічка новин