Міністр розвитку громад відвідав новий корпус обласного кардіоцентру

Напередодні міністр розвитку громад та територій України побував у Полтаві, аби перевірити стан виконання і реалізації президентської програми «Велике будівництво». Окрім огляду реконструйованих відділень хірургічного корпусу обласної лікарні імені Скліфосовського, Олексій Чернишов відвідав новий корпус обласного кардіоцентру.

Олексій Чернишов, міністр розвитку громад та територій України

- У квітні цього року я бачив, як він будувався на завершальній стадії. Я дуже вдячний сьогодні ОДА, Департаменту охорони здоров’я, усім причетним до реалізації цього проекту. Цей проект реалізувався не тільки в 2020 році. Цьому процесу передували декілька років. І я радий, що сьогодні ми нарешті завершили цей дуже важливий для всіх нас (не тільки для Полтавської області, а взагалі для країни) комплекс. Ще раз дякую за таку роботу.

Новозбудований корпус медичного кардіоваскулярного центру уже розпочав прийом хворих. Наразі прийняли вже понад 200 осіб. Тут лікуються не лише мешканці Полтавщини. Серед пацієнтів є і ті, хто приїхав з інших областей. 

Костянтин Вакуленко, директор КП «Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр»

- Перших пацієнтів новий корпус, який називається «Корпус інтервенційної кардіології та реабілітації», прийняв ще місяць тому. Це були амбулаторні пацієнти. Працювало диспансерно-поліклінічне відділення і відділення функціональної діагностики. А нещодавно ми переїхали сюди і стаціонарними відділеннями. Запрацювала і реанімація, і відділення інтервенційної радіології, і кардіологічне відділення з порушенням ритму серця.

Головний лікар кардіоцентру розповів, що незабаром в цьому корпусі буде відкрите відділення реабілітації, а також планується відкриття операційної, де робитимуть операції на відкритому серці.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Поліклінічне відділення, яке займає перші два поверхи, працює вже на повну. Зараз поступово тут з’являються і інші пацієнти, яким буде надана хірургічна допомога і медичне втручання тощо. І я вважаю, що найближчим часом цей центр запрацює на повну свою максимальну потужність.

Голова ОДА запевняє: обладнання, яке є в розпорядженні центру, та фахівці, які надають медичні послуги, – найвищого рівня. 

Під час візиту Олексій Чернишов не тільки оглянув медичне обладнання центру, але і поспілкувався із пацієнтами. Вони, в свою чергу, дають кардіоцентру найвищі оцінки.

Олексій Чернишов, міністр розвитку громад та територій України

- Комплекс вже працює. Сьогодні ми навіть поспілкувалися з пацієнтами. Я бачу, що люди посміхнені, вони вдячні, хоч і хворі, і лікуються. Також приємно бачити вже задоволених лікарів, медичних співробітників, котрі нарешті отримали такий об’єкт, де вони можуть втілювати свої професійні навички і дійсно лікувати наших громадян. І, можливо, не тільки наших громадян. Тому що цей об’єкт може стати і туристичною перлиною Полтавської області.

Також міністр перевірив будівництво підземного паркінгу Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Тут роботи теж вже на завершальному етапі.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію