Розслідування падіння літака АН-26 під Чугуєвом триває

Слідчі Державного бюро розслідувань сьогодні повідомили про підозру Командувачу Повітряних Сил Збройних Сил України та командиру військової частини А4104, де 25.09.2020 відбулась авіакатастрофа літака АН-26, що призвела до загибелі 26 та травмування одного військовослужбовця і руйнації самого літака, а також керівнику польотів вказаної військової частини.

Досудове розслідування кримінального провадження за фактом вказаної авіакатастрофи продовжується, слідством перевіряються дії (бездіяльність) інших осіб, причетних до планування, підготовки та безпосереднього керівництва польотами у вказаній військовій частині, що можуть перебувати у причинному зв’язку із наслідками, що настали.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Вадим Приймачок, начальник відділу ГСУ ДБР 

- Безпосередньо причиною катастрофи була сукупність помилкових рішень і дій командира за відсутності контролю з боку керівництва управління польотами. Не було правильно визначено посадкову конфігурацію механізації крила при заході на посадку, були певні помилки в техніці пілотування.

Сергій Личик, заст. керівника Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері ОГП 

- В ході проведених у кримінальному провадженні великого комплексу слідчих дій, і в тому числі – за результатами проведення війькової експертизи отримано беззаперечні докази, які вказують на те, що порушення правил підготовки польотів, порушення правил польотів та порушення правил експлуатації літальних апаратів мали системний і систематичний характер.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію