Міністр розвитку громад та територій відвідав Полтаву

Сьогодні Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов у межах робочого візиту відвідав Полтаву. Разом із головою Полтавської облдержадміністрації він відкрив реконструйовані приймально-діагностичне та рентгенологічне відділення у Полтавській обласній клінічній лікарні імені М.В.Скліфосовського. На відкритті побували і наші журналісти.

Мета приїзду міністра розвитку громад та територій України – перевірка реалізації президентської програми «Велике будівництво». 

Олексій Чернишов, міністр розвитку громад та територій України

- Зараз ми знаходимося в Обласній клінічній лікарні. Мене цікавить стан і перебіг робіт, які стосуються реконструкції приймальних відділень опорних лікарень. Їх, як я розумію, в Полтавській області 8.

За словами міністра, наразі прискорюються темпи реалізації цієї частини президентської програми. 

Олексій Чернишов, міністр розвитку громад та територій України

- Цей об’єкт, який я сьогодні побачив, справив дуже позитивне враження. Ви бачите, що об’єкт і приймальне відділння уже укомплектовано відповідним професійним обладнанням, відповідним рівнем професійних працівників, і я впевнений, що саме цей об’єкт приймального відділення і буде прикладом для решти об’єктів у Полтавській області.

Як говорить голова Полтавської ОДА, на 2020 рік були дуже великі амбітні плани щодо реалізації президентської програми «Велике будівництво». І наразі є ряд об’єктів, роботи над якими вже завершені.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- Щодо приймальних відділень, дійсно, роботи будуть завершені на початку 2021 року. Тут зараз ми знаходимося і презентуємо приймальне відділення, яке вже офіційно має дозвіл щодо відповідності і завершення будівельних робіт і ввід в експлуатацію. Тут є абсолютно все необхідне. Дійсно, ми його берем за приклад, щоб так само виглядали всі інші 7 приймальних відділень опорних наших лікарень.

За словами Олексія Чернишова, програма «Велике будівництво» буде продовжена на наступні роки з новим додатковим переліком об’єктів. Наразі Полтавська область виконала цю програму за 2020 рік. 

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію