У чому зустрічати Новий рік-2021?

Астрологи рекомендують відзначати Новий рік в домашній атмосфері. Новорічне свято з друзями, смачні десерти та вечір з посмішкою зарядять енергією на весь наступний рік.

Символ року металевий Бик стане прихильним та обдарує господарів затишного будинку удачею. Фінансовий успіх супроводжуватиме тих, хто буде найбільше посміхатися в новорічну ніч.

Для завершення приготувань потрібно також вибрати вбрання. Головний принцип – ніякої хитромудрості, перевага віддається вільним рухам та комфорту. 

Синій, блакитний, фіолетовий, сірий, а також сріблястий та бежевий кольори однозначно сподобаються символу року. Важливе уточнення – ніяких зоологічних принтів. Леопардові лосини доведеться вдягнути іншим разом.

Також краще утриматися від червоного кольору – металевий Бик його не любить. Кращим варіантом для святкової ночі буде спідниця середньої довжини, а новорічний настрій посилять градієнтне та срібне сяйво.

Обрати, що одягнути на Новий рік неважко. Зовнішній вигляд – лише доповнення душевної краси. Пам’ятайте, що найкраще вбрання на свято – ваша посмішка.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію