Вакцину від COVID-19 назвали проривом року за версією журналу Science

Редакція зазначила, що вакцину розробили і протестували на людях в рекордні терміни.

Редакція журналу Science підбила підсумки року і назвала головні наукові відкриття 2020-го. Так, вакцину проти нового коронавірусу, яка була розроблена і випробувана на людях за рекордний час, назвали проривом року.

31 грудня 2019 року органи охорони здоров'я китайського Уханя повідомили про загадкову пневмонію, яка вразила 27 людей. 8 січня видання The Wall Street Journal написало, що китайські вчені пов'язали пневмонію з новим коронавірусом, а вже через два дні у відкритому доступі з'явився геном вірусу, який зараз відомий як SARS-CoV-2. Протягом декількох годин почалася розробка вакцини.

Далі в редакційному матеріалі, який отримав назву «Ін'єкції надії» описується гонка вакцин і створення препаратів різними компаніями в різних країнах світу. «Ми не повернемося до норми ще дуже довго. Але в найближчі місяці, коли вакцини будуть випущені і зможемо побачити повну картину їхньої дії, ми, нарешті, зможемо відповісти на питання «Коли це все закінчиться?» », - резюмує редакція.

До списку головних відкриттів 2020 року також ще увійшло виявлення найдавнішого зображення сцени полювання. Малюнок знайшли на острові Сулавесі, він датується періодом 40 тисяч років тому. У число проривів також потрапив успіх перших методів лікування, заснованих на технології CRISPR, повідомляє ДТ.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію