Як отримати одноразову компенсацію єдиного внеску суб’єктам господарювання

Для отримання компенсації суб'єкт господарювання до 21 грудня 2020 р. включно подає до територіального органу ДПС за місцем обліку як платника єдиного внеску заяву на отримання одноразової компенсації суб'єктом господарюванняза формою згідно з додатком до цього Порядку (далі - заява).

Cтаттею 4 Закону України від 04.12.2020 № 1071-IX"Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб'єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" передбачене надання одноразової компенсації суб'єктам господарювання з метою відшкодування витрат, понесених на сплату єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок).

Для отримання компенсації суб'єкт господарювання до 21 грудня 2020 р. включно подає до територіального органу ДПС за місцем обліку як платника єдиного внеску заяву на отримання одноразової компенсації суб'єктом господарюванняза формою згідно з додатком до цього Порядку (далі - заява).

  • Заява подається засобами електронного зв'язку в електронній формі у форматі (стандарті), затвердженому в установленому порядку, з дотриманням вимог Законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги" із зазначенням всіх обов'язкових реквізитів та з використанням засобу кваліфікованого електронного підпису.
  • Подати заяву на отримання одноразової компенсації в електронній формі (форма J1392101) можна засобами Електронного кабінету (вкладка «Введення звітності») або іншим програмним забезпеченням.
  • Датою подання заяви є дата, зафіксована у квитанції про отримання заяви (перша квитанція), яка формується в автоматичному режимі (в електронній формі), надсилається суб'єкту господарювання протягом операційного дня та є підтвердженням отримання такої заяви.

Інформація про прийняття до розгляду заяви зазначається у першій квитанції. У разі коли подана заява не відповідає вимогам частини другої статті 18 Закону України "Про електронні довірчі послуги" та формі згідно з додатком до цього Порядку, відсутні або недостовірно заповнені обов'язкові реквізити заяви, у першій квитанції повідомляється про її неприйняття із зазначенням причин та пропонується подати нову заяву.

Заява розглядається територіальним органом ДПС протягом трьох робочих днів з дня її отримання. Перебіг трьох робочих днів розпочинається з дня, що настає за днем отримання такої заяви. У разі коли останній день строку розгляду заяви припадає на вихідний, святковий або неробочий день, останнім днем строку вважається наступний за вихідним, святковим або неробочим робочий день.

Про результати розгляду заяви суб'єкту господарювання надсилається квитанція про внесення даних заяви до Реєстру (друга квитанція), яка формується в автоматичному режимі (в електронній формі) та є підтвердженням внесення даних заяви до Реєстру. Квитанції надсилаються на електронну адресу, з якої надійшла заява, а також розміщуються в електронному кабінеті.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію