Полтавцям пропонують запалити свій вогник на головній ялинці міста

Полтавська міська рада та Департамент культури, молоді та спорту пропонують полтавцям 19 грудня вирішити, коли засяє головна новорічна красуня міста. Вогні на ялиці будуть ввімкнені лише після того, як на спеціально створеній «Платформі побажань» буде додано 2021 коментар- побажання Полтаві та полтавцям від користувачів фейсбук.

Побажання можуть бути додані як з особистих аккаунтів, так і зі сторінок компаній або організацій.

"Ми чекаємо на побажання не обов'язково від полтавців, а від усіх, хто знає та любить наше місто", - йдеться у повідомленні на сайті Полтавської міської ради.

Активація кожного вогника через «Платформу побажань» буде підтверджена сертифікатом з особистим номером. І найголовніше: серед коментарів за номерами від 1 до 2000 рандомно система обере один номер вогника, власник якого зможе ввімкнути ялинку у прямому ефірі онлайн разом з Олександром Шамотою та святим Миколаєм, у момент коли всі 2021 побажання буде додано.

"Платформу побажань" буде відкрито завтра, 19 грудня о 9.00 годині, посилання на платформу буде розміщено на сайті Полтавської міської ради, а також поширено через усі FB сторінки і веб-сайт управління культури.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію