У Степанівці Коломацької ОТГ відкрили дитячий садок

Незадовго до Дня Святого Миколая в селі Степанівка Коломацької ОТГ відкрили новий дитячий садок. Менше ніж за рік старе приміщення школи перетворили на сучасний дошкільний навчальний заклад для 28 дітей 3-4 років із найближчих сіл.

Мешканці Коломацької громади давно чекали на садок і на громадських слуханнях вирішили, що він функціонуватиме в корпусі школи у Степанівці.

У межах програми "Велике будівництво" утеплили фасад, встановили металопластикові вікна, замінили двері, облаштували водопостачання й опалення. Всередині тепер є роздягальня, ігрова кімната, спальня, буфет, пральня, котельня та приміщення для обслуговуючого персоналу.

"Завдяки реконструкції вдалося зберегти історичну будівлю 1880 року й дати їй друге життя. Батьки тепер не будуть возити дітей до дитсадків Полтави, а місцеві педагоги ще й знайшли у дитсадку роботу. Надіюсь, затишно і комфортно в ньому буде всім", – сказав перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

Директор Степанівського ДНЗ "Веселка" Ірина Трирог розповіла, що відкриття дитячого садка – це надзвичайно важлива подія не тільки для села, але й для району, особливо в такий нелегкий на сьогодні час.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію