Безкоштовна спортивна кімната для підлітків у Полтаві

Відкрили її у Молодіжному центрі БО «Світло надії», що по вул. Героїв Сталінграду, 30. На оновлення кімнати запросили з майстер-класом боксера Дениса Левченка – призера різних чемпіонатів України та Європи.

Замість плейстейшену – боксерські рукавиці та «шведська» стінка. Підліткам, які відвідують молодіжний центр «Lighthouse» благодійної організації «Світло надії», пропонують алтернативну – активний відпочинок та саморозвиток.

Віктор Шилов, керівник молодіжного центру «Lighthouse» БО «Світло надії»

- Ми встановили «шведську» стінку, грушу та придбали необхідне обладнання. Створили умови, щоб будь-який підліток чи молодь, а ми в основному працюємо саме з цими категоріями – 14-24 роки, могли завітати до нас і скористатися послугами цієї кімнати.

Спортивна кімната вже була, але її покращили, допоповнили інвентарем, зазначає Віктор Шило. І після покращення епідситуації всі охочі тут зможуть безкоштовно займатися спортом. 

Віктор Шилов, керівник молодіжного центру «Lighthouse» БО «Світло надії»

- Тобто, будь-який охочий в час роботи центру прийти і покращити свою фізичну форму, адже дуже важливо це саме сьогодні. Особливо в карантинних умовах. Ми всі розуміємо, наскільки здоров'я є цінним для людей. Тому, ми запрошуємо, будемо раді відвідувачам. І ми сподіваємося, що з'явиться якась людина, яка буде нам допомагати, власне, в організації цієї кімнати.

Провести майстер-клас запросили боксера Дениса Левченка, призера різних чемпіонатів України та Європи. Сьогодні ж хлопець розповідає про комплекси вправ, які можна виконати на даному інвентарі та ділиться секретами виконання прийомів. 

Денис Левченко, боксер 

- Хлопці молодці, позитивні такі. Бачу, вони в кімнаті дозвілля проводять свій особистий час. А спорту не так багато часу приділяли, тому я гадаю, що вони будуть займатися щодня, і сьогодні ми зібралися, щоб зізвати таких молодих хлопців, і вік тут – не головне. Почати можна в будь-який момент.

Хлопцям така ініціатива подобається, кажуть: обов'язково будуть відвідувати кімнату. 

Кирило, відвідувач центру

- Мені все дуже подобається, кімната дуже простора. Є все, що потрібно: бруси та турніки, груша. Є навіть трішки матів. Є перчатки, лапи та шоломи. Мені все дуже сподобалось тут. Я вважаю, що нам потрібна така кімната, щоб ми могли займатись.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію