«Від Миколая до Різдва»: виставка колажів та живопису

«Від Миколая до Різдва». Таку назву має виставка, яку відкрили у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. В експозиції представлені роботи, виконані у стилі текстильних колажів та пластилінового живопису.

Лідія Орел – викладачка Полтавської дитячої художньої школи. Разом із учнями вона презентувала свій творчий звіт. Роботи виконані у двох стилях. 

Олена Колінько, бібліотекарка Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.Гончара

- Зокрема тут представлено дві техніки: перша – це текстильний колаж. Він присвячений саме новорічним святам, новорічно-різдвяним святам. І така дуже цікава також техніка – це пластиліновий живопис, коли пейзажі чи портрети відтворюються за допомогою пластиліну.

На виставці – близько сорока робіт. Це новорічно-різдвяні сюжети, пейзажі, зображення тварин тощо. 

Анастасія Пугачова, учениця 3 класу Полтавської дитячої художньої школи 

- Тут презентовані дві мої роботи. Вони зроблені у техніці пластилінового живопису. Складнощів майже немає. Потрібно знайти для себе певний стиль.

Працівники бібліотеки стверджують: ця виставка подарує відвідувачам святковий настрій. А також планують показувати експозицію ще й після новорічно-різдвяних свят. 

Ганна Волкова, заступниця директора Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.Гончара

- Ми дуже були задоволені, що у нас є така можливість експонувати цю виставку, тому що це дійсно творчість. І ми запрошуємо всіх охочих відвідувачів. Приходьте до нас і долучіться до прекрасного.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію