Програму "Стоп Інфаркт" в Кременчуці продовжили на наступний рік

Проєкт рішення, що стосується подальшого виконання цієї медичної програми та її фінансування, наразі розглядають на засіданнях постійних депутатських комісій.

У Кременчуці міську цільову програму "Стоп Інфаркт" запровадили в 2017 році. У рамках  програми проводять безкоштовні ургентні стентування та коронаграфії кременчужанам із гострим інфарктом і передінфарктним станом.

За інформацією керівника управління охорони здоров’я міста Максима Середи, за кілька років дій цієї програми показники смертності від гострих інфарктів зменшилися в 1,8 разів. Якщо в перший рік її дії в місті було зареєстровано 114  летальних випадків від цієї хвороби, то цього року таких налічується 55 випадків.

Головний медик Кременчука зазначив, що за період дії програми було проведено 498 коронарографій на загальну суму більше ніж 3 млн грн. Також проведено 326 стентувань на загальну суму більше 6, 5  млн грн.        

На наступний рік на проведення ургентних  стентувань і коронаграфій хворим на серцеві недуги кременчужанам планують витратити  понад 3, 2  млн гривень.   

На сайті Кременчуцької міської ради повідомляють, що під дію програми "Стоп Інфаркт" підпадають кременчужани, які звертаються за медичною допомогою з гострим  інфарктом або передінфарктним станом. За статистичною інформацією, до 70 % хворих доставляють у лікарню в ургентному порядку бригадами швидкої допомоги.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію