На Полтавщині продовжують боротьбу з ожеледицею

Активну боротьбу із ожеледицею продовжує Агенція місцевих доріг Полтавщини. Так на дороги області було випущено 71 одиницю техніки, а самі працівники підприємства працюють у посиленому режимі. Як працють дорожники, бачила і Євгенія Манич.

На дорогах місцевого значення в області задіяно понад 70 одиниць техніки і 100 працівників, які обробляють дороги піщано-сольовою сумішшю. Вона допомагає швидше нейтралізувати ожеледицю і майже не шкодить дорожному покриттю та автомобілям. Зараз працівники працюють у цілодобовому режимі. 

Владислав Чичкань, начальник відділу ремонтів ДП «Агентство місцевих доріг Полтавщини»

- Від початку суботи на дорогах області працює 71 одиниця техніки та 116 чоловік. У цілодобовому режимі. За три доби висипали 3,7 тонн протиожеледого матеріалу.

Самі ж працівники говорять: посипають дороги різною сумішшю. В залежності від того, яка ступінь обледеніння на тому чи іншому відрізку шляху. Зараз вони намагаються якомога швидше протидіяти негоді.

Сергій Продайко, водій фірми «Квант» 

- Ожеледиця була, ми і посипали вчора, і всю ніч посипали. І там, де велика ожеледиця, перші у нас магістралі, вони у нас основні, ми їх посипаємо в першу чергу. Це у нас місто, потім райони. Замовляють диспетчера. Виїжджають люди, які дивляться, де яка ситуація на даний час.

Дорожники закликали громадян максимально обмежити переміщення населеними пунктами, а водіїв – без нагальної потреби не виїжджати на особистому автотранспорті. А також дотримуватись правил дорожнього руху.

Стрічка новин