У Києві на Майдані Незалежності продовжують протестувати підприємці

Акцію «SAVE ФОП» вже називають податковим майданом. Минулої ночі підприємці встановили на Майдані намети. Декілька десятків мітингарів провели ніч у них. Як розгорталися протести сьогодні, знає наша київська журналістка Лідія Дмитрашко.

Ніч в наметі під стелою Незалежності, а далі – день на морозі – так продовжують мітингувати підприємці проти фіскалізації та введення касових апаратів. Частина з них не полишає майдан другий день поспіль.

Кетіно Оравлюк, співорганізаторка руху «SAVE ФОП» 

- Я сьогодні ночувала тут до 7 ранку. В 7 ранку я правда вже була виснажена і змерзла. Але приїхала підмога наша зі Львова. Хлопці з Ходорова приїхали, з Львівської області, Черкаси приїхали, Чернігів, кияни прийшли, і тоді ми вже здали вахту і пішли грітися.

Другий день на Майдані між підприємцями та правоохоронцями час від часу відбуваються сутички. Постраждалі є з обох сторін.

Сергій, учасник акції «SAVE ФОП»

- Пишуть про сорок поліцейських, яких було травмовано. Реально вони самі себе травмували. Вони пустили газ, вони отримали вітром в морду, а винні ми. Ніхто з нас балончики не використовував - використовувала балончики поліція.

Микола Ковтуненко, учасник акції «SAVE ФОП»

- Людей побили трохи. І родича побили. Так пристойно. Жінці око пошкодили, казали, що робили операцію. Я стовідсотково не знаю.

Після вчорашніх розгонів протестувальників на Майдані поменшало. Учасники акції розповідають, рух є мирним, а сутички ініціюють провокатори. 

Микола Ковтуненко, учасник акції «SAVE ФОП»

- Затримали людину - хлопця. Його звуть Ярослав. Його фото будуть розповсюджувати по соціальним меражах. Цей хлопець балоном дув поліціянтів. І потім відповідь безпосередньо від правохоронців отримали. Били і жінок. 

На Майдані підприємці встановили обігрівальний пункт. Тут учасники акції відігріваються кавою та можуть поїсти. Йти мітингуючі не збираються, кажуть, чекають на ухвалення необхідних законів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію