Рейдерське захоплення Подільської районної ради

Із бійками, скандалом та «тітушками» – так обирали голову та заступників Подільської районної у місті Полтаві ради. Сьогодні там були присутні лише 18 із 34 депутатів та більше десятка незрозумілих людей у спортивних костюмах. З цього приводу офіційну заяву зробили депутати новообраних фракцій у Полтавській міській раді.

Рейдерське захоплення, саме так називають сесію Подільської районної у місті Полтаві ради, де обиралися голова та його заступники. Так на засіданні були присутні лише 18 депутатів із 34 новообраних, які одноголосно підтримали кандидатуру Сергія Білоконя від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», а заступником – Сергія Бойка від політичної партії «За майбутнє». Те, якими методами обрали голову Подільської райради, є неприпустимим, вважає лідер фракції «Команди Змін» Сергій Іващенко.

Сергій Іващенко, новообраний депутат від партії «Слуга Народу»

- Те, що відбувалося у Подільській районній раді сьогодні, це нагадує 90-ті роки. Роки рейдерства, роки захватів та бандитизму. Таке не повинно бути у нашому місті, тому що наше місто заслуговує значно кращого. І те, що відбулося зараз у Подільській районній раді, коли ОПЗЖ і партія «За майбутнє» фактично рейдерським способом захватила владу, таке неприпустимо взагалі.

Підтримали Сергія Іващенка й інші фракції – «Рідне місто» та «Свобода». Депутати цих партій говорять: докладуть усіх зусиль для того, аби такі інциденти, які були у Подільській районній раді, більше не повторювалися.

Олексій Чепурко, новообраний депутат від партії «Рідне місто»

- Сьогодні у Подільській районній раді закінчилася політика і почалась політична корупція, і фактично бандитизм. Сьогодні голова був вибраний, на мій погляд, зрадниками тих політичних сил, які пішли на певні компроміси і зрадили своїм фракціям, зрадили своїм виборцям. І проголосували не так, як вирішили їх фракції на зборах.

Юліан Матвійчук, новообраний депутат від партії «Свобода»

- Нас виборці обрали для того, аби ми робили Полтаву квітучою. Тому нам не по дорозі йти з людьми, які по суті саботують комунальні підприємства, роблять хаотичні забудови, які завели сюди людей, які виключно лобіюють свої бізнес-інтереси. Нам не по дорозі йти з людьми, які роблять дірки в бюджеті за допомогою своїх схем.

Підтримав своїх колег і Сергій Каплін. Він заявив: Полтава – не місце для бандитизму. Люди не повинні отримувати погрози за те, що вони не так проголосують. І тут не будуть викрадати людей, як це було сьогодні.

Сергій Каплін, новообраний депутат від «Партії простих людей»

- Особисто до мене неодноразово зверталися від імені міського голови із пропозицією захмарних грошових сум. Лише, щоб ми підтримали кандидатів від міського голови, від його команди на посаду керівника цієї ради, аби він узурпував контроль над Подільською районною радою. Звичайно, я категорично відмовився вести перемовини на цю тему. І так буде далі.

Новообрані депутати заявили, що такого свавілля, яке було раніше, вони не допустять. Не дадуть розбазарювати бюджет та хаотично забудовувати місто.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію